İnatçı Yağlarınızdan Kurtulun.


Sağlıklı beslendiğiniz ve egzersiz yaptığınız halde kurtulamadığınız bel, sırt ve göbek bölgesindeki fazlalıklar inatçı yağlar olarak adlandırılır. Ya olduğu gibi bırakırsınız ya da ameliyatla aldırmayı düşünürsünüz, soğutarak kurtulmak aklınıza gelmez. Bu sebeple CoolSculpting’i geliştirdik. Yalnızca CoolSculpting, diyet ve egzersizle kolaylıkla uzaklaştırılamayan yağ hücrelerini hedef alır ve kolay bir şekilde vücuttan uzaklaştırır.


Soğutma Çözümü Daha Sağlıklıdır.


Lazer, ultrasonik dalgalar ve diğer cerrahi yöntemler, diğer dokuları yakarak, parçalayarak ve ekstrakte ederek zarar verir. Vücudunuzun iyileşmesi için zamana ihtiyaç vardır. Ama CoolSculpting diğer hücreleri yakıp parçalamaz. Harvard bilim adamaları tarafından geliştirilmiş olup, eşsiz FDA onaylı ve patentli bu yöntem, deri altındaki yağ hücrelerini hedef alarak yok eder, eliminasyon noktasına kadar dondurur. Yalnızca yağ hücreleri donar. Diğer dokularınıza hiçbir şey olmaz. Ne bıçak izi, bir iz, ne bir leke. Kristalize olan yağ hücreleri doğal yollarla vücuttan uzaklaştırılır. Birkaç ay içerisinde yeni halinize kavuşursunuz.


Minimum İyileşme Süreci Ve Kalıcı Sonuçlar


Diğer yöntemlerin aksine, CoolSculpting çok az zamanınızı alır ve yoğun, günlük yaşantınıza kaldığı yerden rahatlıkla devam edebilirsiniz. Her bir tedavi 1 saat sürer – sporda geçirdiğiniz zamanla aynı. Bir öğle arasında dahi yaptırabilirsiniz.
İlk tedavinin ardından, yağ miktarınızda belirgin bir azalma göreceksiniz. Gerçek sonuçları görebilmeniz birkaç ayınızı alacaktır, çünkü vücudunuz yağ hücrelerini doğal yollardan atması uzun sürer. Doktorunuz gerekli gördüğü takdirde tedavi tekrarlanacaktır.
Birkaç ay sonra, kıyafetleriniz üzerinize daha iyi olacak ve daha güzel görüneceksiniz. Herhangi bir ilaç ve tamamlayıcı tedaviye gerek olmaz. Normal diyet ve egzersizinize devam ettiğiniz sürece, uzun-süreli sonuçlar kalcı olacaktır. Evet, sizce de soğutma yöntemi nasıl?